Kontakt afdelingens forskere

Afdelingens forskere hjælper gerne, hvis du har spørgsmål omkring indhold, publikationer eller lignende.

Kontakt afdelingens forskere

Seniorforsker Jan Christensen 
Mail: jan.christensen.02@regionh.dk

Forskningsfysioterapeut, Ph.d. Heidi Tegner
Mail: heidi.tegner@regionh.dk

Ph.d. studerende Eva Krause
Mail: eva.krause@regionh.dk


Ph.d. studerende Peter Schmidt-Andersen

Mail: peter.schmidt-andersen@regionh.dk

Ph.d. studerende Signe Janum Eskildsen

Mail: signe.janum.eskildsen@regionh.dk 


Ph.d. studerende Charlotte Grønset

Mail: Charlotte.Groenset@regionh.dk


Ph.d. studerende Katrine Storm Piper

Mail: katrine.storm.piper@regionh.dk​


Ph.d. studerende Lene Weber

Mail: lene.weber@regionh.dk





Redaktør