Centerledelse- og stab i Neurocentret

Find kontaktinformationer til Neurocentrets centerledelse- og stab.

​​​

​​​Jannick Brennum 
Vibeke  Freilev
Centerchefsygeplejerske


Dorte Johansen
Centerledelsessekretær
E-mail: dorte.johansen@regionh.dk


Anders Kølbæk Tipsmark 
Centerøkonom 
E-mail: anders.koelbaek.tipsmark@regionh.dk 


 

Tune Graahede Sønderby
Centerøkonom 
E-mail: Tune.Graahede.Soenderby@regionh.dk 


 

Poul-Erik Johannessen
Personalekonsulent 
E-mail: poul-erik.johannessen@regionh.dk 


 

Lykke Bernskov
Forløbskoordinator
E-mail: lykke.bernskov.01@regionh.dk


 

Stina Møller Seehuusen​
Vagtplans- og HR-konsulent
E-mail: stina.moeller.seehuusen.01@regionh.dk


 

Jan Berg 
Fuldmægtig 
E-mail: jan.berg@regionh.dk


 

Kristine Bertelsen 
Kommunikationsmedarbejder 
E-mail: Kristine.Bertelsen@regionh.dk


 


Lene Rostgaard Andersen
Undervisningsansvarlig sygeplejerske
E-mail: lene.rostgaard.andersen@regionh.dk



Karin Bjørn-Hansen
Sundhedsfaglig konsulent, Sundhedsplatformen
E-mail: kabh@regionh.dk


 

Suzanne Forsyth Herling_100x130.jpg

Suzanne Forsyth Herling
Post doc., sygeplejerske




Redaktør