Kontakt

Projektgruppen 

Henrik Eriksen

Projektdirektør
henrik.eriksen@regionh.dk
T: 35 45 54 79
M: 27 25 86 60

Martin Bruun

Ingeniør
Bl.a. grænseflader med eksisterende hospital
martin.bruun@regionh.dk
M: 23 25 84 90

Mille Kauffmann

Chefkonsulent
Økonomistyring, risikostyring, rapportering og administration i øvrigt.
mille.kauffmann@regionh.dk
T: 35 45 55 28
M: 29 17 77 15

Ole Bergsten

Projektchef
Bl.a. medikoteknik og IT
ole.bergsten@regionh.dk
M: 26 86 86 10



Trine Juhl Nielsen

Specialkonsulent
Økonomi, administration, risiko, rapportering
trine.juhl.nielsen@regionh.dk
T: 35 45 52 07
M: 61 24 73 89

René Colding

Ingeniør​​
Bl.a. arbejdsmiljøkoordinator i byggeperioden
rene.colding@regionh.dk
T: 35 45 52 87
M: 29 17 22 39


Anders Nørgaard Jensen

Projektmedarbejder
Rum og udstyr, inventar, dRofus
anders.noergaard.jensen@regionh.dk
M: 23 26 69 51

Maria Larsen

Studentermedhjælper 
maria.larsen.02@regionh.dk
Telefon: 35455237


Redaktør