Kontakt

Projektgruppen 

Henrik Eriksen

Projektdirektør og læge
henrik.eriksen@regionh.dk
T: 35 45 54 79
M: 27 25 86 60

Martin Bruun

Ingeniør
Bl.a. arbejdsmiljøkoordinator i forbindelse med byggeriet
martin.bruun@regionh.dk
M: 23 25 84 90

Mille Kauffmann

Økonom
Bl.a. økonomi og risikostyring
mille.kauffmann@regionh.dk
T: 35 45 55 28
M: 29 17 77 15


Ole Bergsten

Projektchef
Bl.a. medikoteknik og IT
ole.bergsten@regionh.dk
M: 26 86 86 10

Nanet Pedersen

Projektsekretær
nanet.pedersen@regionh.dk
T: 35 45 52 16

Trine Frederiksen 

Klinisk projektleder/hygiejnesygeplejerske
trine.frederiksen@regionh.dk 
T: 35 45 55 17
M: 51 71 16 17

Søren Hatting

Arkitekt MAA
soeren.hatting@regionh.dk
T: 35 45 55 20
M: 23 25 36 03

Trine Juhl Nielsen

Specialkonsulent
trine.juhl.nielsen@regionh.dk
T: 35 45 52 07
M: 61 24 73 89

René Colding

Ingeniør​​
rene.colding@regionh.dk
T: 35 45 52 87
M: 29 17 22 39


Anders Nørgaard

Projektmedarbejder
anders.noergaard.jensen@regionh.dk
M: 23 26 69 51

Redaktør