Arbejdsmiljørepræsentanter (AMIR) og ledere (AL)

Rundkreds af menneskefigurer

​​

Afsnit 5031

​Arbejdsmiljøleder, Afd. spl.: 
Lene Sigaard, lene.sigaard.01@regionh.dk

Arbejdsmiljørepræsentant: 
Sygeplejerske Anne Marie Thiim, anne.marie.thiim@regionh.dk


Afsnit 5032 - Akutmodtagelse og CSO

Arbejdsmiljøleder, Afd. spl.:
Marlene Eline Bendixen, marlene.eline.bendixen@regionh.dk

Arbejdsmiljørepræsentant:
Sygeplejerske Vibeke Beck-Bang, vibeke.beck-bang@regionh.dk

Afsnit 4004

Arbejdsmiljørepræsentanter:
Sygeplejerske Christine Juvik, christine.juvik@regionh.dk
Lægesekretær Gunvar Leth Dannsersø, gunvar.leth.dannersoe@regionh.dk

Afsnit 4232

Overlæge Zohreh Ketabi, zohreh.ketabi.01@regionh.dk

Afdelingssansvarlig

Ledende oversygeplejerske:
Charlotte Strømberg, charlotte.stroemberg@regionh.dk

Redaktør