Arbejdsmiljørepræsentanter (AMIR) og ledere (AL)

Rundkreds af menneskefigurer

​​

Afsnit 5031

​Arbejdsmiljøleder, Afd. spl.: 
Helle Ingvordsen, helle.ingvordsen@regionh.dk

Arbejdsmiljørepræsentant: 
Sygeplejerske Line Brun, line.brun.02@regionh.dk


Afsnit 5032 - Akutmodtagelse og CSO

Arbejdsmiljøleder, Afd. spl.:
Hanne Baden Nielsen, hanne.baden.nielsen@regionh.dk

Arbejdsmiljørepræsentant:
Sygeplejerske Vibeke Beck-Bang, vibeke.beck-bang@regionh.dk

Afsnit 4004

Arbejdsmiljørepræsentanter:
Sygeplejerske Christine Juvik, christine.juvik@regionh.dk
Lægesekretær Gunvar Leth Dannsersø, gunvar.leth.dannersoe@regionh.dk
Afdelingslæge Maria Cecilie Havemann, maria.cecilie.havemann@regionh.dk

Klinikledelsesansvarlig

Oversygeplejerske:
Charlotte Strømberg, charlotte.stroemberg@regionh.dk

Redaktør